Scoring Recap
Air Force
19:46- Hayden Moore (G)
Army
18:10- Elliot Perreault (G)
Air Force
3:24- Ian Lavallee (G), Cole Cairns (A), Kobey Edwards (A)
Army
*No Scoring*
Air Force
15:01- Dayton Desjarlais (G), Hayden Moore (A), Luke Wagner (A)
8:09- Dayton Desjarlais (G), Ian Lavallee (A), Carter Bear (A)
5:19- Carter Bear (G), Dayton Desjarlais (A), Luke Wagner (A)
1:27- Carter Bear (G)
Army
16:43- Elliot Perreault (G)
Top Goalie- Darian Pisker (Army)
Top Defenceman- Jonas Woo (Air Force)
Top Forward- Hayden Moore (Air Force)
Top Goaltender- Austin Kork (Army)
Rapid Fire Shooting- Bronson Ross (Air Force)
Break Away Shooting- Evan Gradt (Army)
Fastest Skater- Chris Hermann (Army)
Puck Control- Dawson Dear (Air Force)
Great Relay Race- Team Army (Jacob Armstrong, Aaron Krestanowich, Chris Hermann, Easton Gaffry)
Scoring Recap
Air Force
15:34- Liam Saxberg (G), Hayden Chaloner (A)
7:34- Reeve Sukut (G), Tristen Arnason (A)
Army
4:46- Carter Southern (G), Carter Zalischuk (A)
Air Force
7:01- Rylan Gould (G), Lukas Hansen (A), Blake Jones (A)
6:08- Lukas Hansen (G), Blake Jones (A), Rylan Gould (A)
3:47- Dawson Zeller (G), Jay Perron (A)
Army
14:41- Brayden Dube (G), Kyan Grouette (A), Carter Zalischuk (A)
Air Force
15:15- Tristen Arnason (G)
Army
*No Score*
Top Goalie- Gavin Renwick (Army)
Top Defenceman- Liam Saxberg (Air Force)
Top Forward- Lukas Hansen (Air Force)
Top Goaltender- Colin Wiebe (Air Force)
Rapid Fire Shooting- Kyan Grouette (Army)
Break Away Shooting- Rylan Gould (Air Force)
Fastest Skater- Job Peters (Air Force)
Puck Control- Carter Zalischuk (Army)
Great Relay Race- Team Air Force (Hayden Wheddon, Hayden Chaloner, Job Peters, Francois Gagnon)
Scoring Recap
Air Force
*No Scoring*
Army
*No Scoring*
Air Force
18:09- Callum Halls (G), Kyle Fenwick (A)
14:16- Matthew Renville (G), Michael Tanchak (A), Brayden MacKay (A)
12:49- Brandon Leblanc (G)
8:04- Brayden MacKay (G), Dayton Kiesman (A), Michael Tanchak (A)
Army
7:08- Austin Lourenco (G), Guy Rozin (A)
6:27- Dylan Moon (G), Caden Zaplitny (A)
2:35- Alex Suga (G), Cole Younger (A)
0:01- Josh Fast (G), Caden Zaplitny (A)
Air Force
1:04- Michael Tanchak (G), Briggs Jowett (A)
Army
18:59- Guy Rozin (G), Evan Calder (A), Cole Younger (A)
Top Goalie- Owen Savoie (Army)
Top Defenceman- Austin Lourenco (Army)
Top Forward- Michael Tanchuk (Air Force)
Top Goaltender- Harrison Rogers (Army)
Rapid Fire Shooting- Cole Younger (Army)
Break Away Shooting- Josh Fast (Army)
Fastest Skater- Josh Fast (Army)
Puck Control- Caden Zaplitny (Army)
Great Relay Race- Team Army (Stephan Schaible, Owen Savoie, Josh Fast, Guy Rozin)